Vilniaus kelių policijos vadovas Dainius Šalomskas darbe užkluptas išgėręs Pradėtas tarnybinis patikrinimas

2025 m. sausio 23 d. 18:28
Lrytas.lt
Papildyta
Vilniuje ketvirtadienį policijos Imuniteto valdybos pareigūnams surengus patikrinimą, Kelių policijos vadovas Dainius Šalomskas užkluptas „su kvapu“. Pradėtas tarnybinis patikrinimas, tačiau pareigūnas nuo darbo nėra nušalintas.
Daugiau nuotraukų (1)
Informaciją apie tai, kad Vilniaus kelių policijos skyriaus viršininkas Dainius Šalomskas pripūtė promilių Lrytas patvirtino Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Pasak jo, Imuniteto valdybos pareigūnai ketvirtadienį surengė patikrinimą Sietyno g. esančiame policijos komisariato pastate. Čia įsikūrę keli Vilniaus policijos padaliniai, tarp jų ir Kelių policijos skyrius.
Per patikrinimą buvo tikrinamas visų pastate buvusių pareigūnų blaivumas. Pasak R.Matonio, visi pareigūnai pripūtė nulius, tik D.Šalomskas įpūtė 0,38 prom.
Pasak R.Matonio, nuo darbo pareigūnas nėra nušalintas. Policijos departamentas vėliau pranešė, kad D.Šalomskas buvo tik laikinai nušalintas nuo tarnybos tai dienai, tačiau ne visam tarnybinio patikrinimo laikotarpiui. 
Dėl įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas, skelbia Policijos departamentas.
Tarnybiniam patikrinimui atlikti paprastai skiriama 30 dienų, esant reikalui šis terminas gali būti pratęstas.
Pasak R.Matonio, tokie patikrinimai policijos komisariatuose nėra naujiena, jie vyksta nuolat.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.