Šių metų vasario 25 dieną pareigūnai, bendradarbiaudami su Alytaus kalėjimo Saugumo valdymo skyriaus pareigūnais, sulaikė į nekontaktinį pasimatymą atvykusį vyrą, kuris pasimatymo metu itin išradingai bei slaptai Alytaus kalėjimo nuteistajam perdavė paketėlį su galimai narkotinėmis medžiagomis.
Sulaikymo metu užkluptas darantis nusikaltimą į pasimatymą atvykęs asmuo nepasimetė ir dar nespėtas perduoti galimai narkotines medžiagas bandė nuryti, tačiau dėl profesionalių sulaikančių pareigūnų veiksmų jam to padaryti nepavyko – galimai narkotinės medžiagos buvo paimtos.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimo, turint tikslą jas platinti pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.
Atliekant procesinius ikiteisminio tyrimo veiksmus, įtariamojo gyvenamojoje vietoje taip pat rastos ir paimtos galimai narkotinės medžiagos. Įtariamajam skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.
Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokuroras.



