Apie tai visuomenei pranešė ir nuotraukas su išvartytais vėliavų stiebais savo feisbuko paskyroje išplatino Mažeikių rajono savivaldybės administracija.
Lakoniškame pranešime buvo nurodyta, kad įvykio aplinkybes aiškinasi policija.
Aikštėje siautėjusiems vandalams užkliuvo tik stiebai su Ukrainos vėliavomis, stiebų su Lietuvos vėliavomis jie nelietė.
Ant vieno nuversto stiebo liko kraujo žymės – spėjama, kad kažkuris vandalas susižalojo jį versdamas.
Tekšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Frajerytė-Ruvelė Lrytui sakė, kad apie išvartytus stiebus su vėliavomis policijai buvo pranešta šeštadienį 9 val.
Tai padarė seniūnė.
Įvykio vietą apžiūrėję pareigūnai nusprendė peržiūrėti čia įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų įrašus.
Juose buvo užfiksuota, kaip vėliavų stiebus verčia čia penktadienį apie 23 val. atsliūkinę du niekadėjai.
Jie yra ieškomi.
Dėl šio įvykio pradėta administracinė teisena dėl tyčinio svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo. Už tai gresia bauda nuo 50 iki 750 eurų.
