Girtas paspirtukininkas Kaune nugriovė ir apgadino trikojį

2025 m. gegužės 28 d. 08:37
Lrytas.lt
Kauno policija sučiupo ir į areštinę uždarė girtą vyrą, kuris tyčia nugriovė ir apgadino trikojį greičio matuoklį. Dabar vyrui gresiai ne tik laisvės atėmimas iki dviejų metų, bet ir solidi sąskaita iš policijos už apgadinto trikojo remontą.
Daugiau nuotraukų (1)
Kaip pranešė Policijos departamentas, gegužės 27 d. apie 22 val. 40 min. Kaune, Pramonės pr., prie greičio matavimo prietaiso, elektriniu paspirtuku privažiavęs vyriškis, agresyviai besielgdamas bei keikdamasis necenzūriniais žodžiais, tyčia jį nugriovė ir apgadino.
Girtas (1,55 prom.) įtariamasis (gim. 1986 m.) sulaikytas uždarytas į areštinę.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Vyrui taip pat gali tekti atlyginti nuostolius dėl apgadinto prietaiso remonto. Lietoje jau yra buvę atvejų, kai tokiais atvejais policijos išrašomas sąskaitos chuliganams siekdavo ir 40 tūkst. eurų.
Baudžiamasis kodeksas nurodo, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
chuliganasKaunasTrikojai
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.