Vietoje dirbantys pareigūnai pranešė, kad vietinės reikšmės aerodromo teritorijoje susidūrė „Mercedes-Benz“ ir „Mazda“ automobiliai. Smūgį į šoną patyrusiu „Mercedes-Benz“ važiavo trys žmonės.
Labiausiai nukentėjo šalia vairuotojo sėdėjusi 23 metų mergina – ji patyrė daugybinius lūžius. Įtariama, kad jai lūžo dubens kaulai, pirminiais duomenimis, galėjo patirti ir rankos bei kojos lūžius. Dėl politraumos ši mergina gydoma ligoninėje.
Susiję straipsniai
Rimtai nukentėjo ir „Mercedes Benz“ ant galinės sėdynės sėdėjęs 20 metų vaikinas – jis patyrė galvos traumą – konstatuotas kaukolės bazės lūžis. Vaikinaui taip pat sumušta krūtinė ir koja. „Mercedes-Benz“ vairuotojui 23 metų Naisių kaimo gyventojui lūžo stipinkaulis ir šonkaulis. Šis jaunuolis vienintelis iš trijulės pats išlipo iš automobilio – jo bendrakeleivius ištraukė atvykę ugniagesiai.
Susiję straipsniai
Nesunkius sužalojimus patyrė „Mazda“ automobilio vairuotojas – 24 metų vaikinas po avarijos skundėsi galvos skausmais. Vyrą apžiūrėję medikai konstatavo kojos girnelės lūžį ir lūpos žaizdą. „Mazda“ automobiliu taip pat važiavęs 28 metų vyras dėl veido žaizdų, krūtinkaulio, šlaunies ir plaštakos sumušimų po medikų apžiūros buvo išleistas gydytis ambulatoriškai.
Kalbama, kad avariją patyrusiuose automobiliuose galėjo būti ir daugiau žmonių, tačiau ši informacija nepatvirtinta.
Dėl ko įvyko avarija, tiria pareigūnai. Viena iš versijų, kad nelaimė įvyko dėl to, kad automobilio vairuotojai pasnigus nusprendė „padriftinti“, padaryti vadinamąsias „saulutes“.
Nepatvirtintais duomenimis, taip linksminosi jaunimas iš Naisių kaimo. Jaunimas buvo atvažiavęs trimis automobiliais. Kol du automobiliai smaginosi ant pakilimo tako, trečiais stovėjo nuošaliau.
Policijos pareigūnai teigė, kad į nelaimės vietą buvo atvykę keturi greitosios pagalbos ekipažai.
Avarijos Lietuvos keliuose prasidėjo sekmadienio pavakare.
Apie 18 val. Prienų rajone, kelyje Kaunas – Prienai susidūrė trys automobiliai. Iš sumaitotų transporto priemonių buvo ištraukti septyni žmonės, penkiems iš jų prireikė medikų pagalbos. Politraumas patyrę žmonės išvežti į ligoninę. Tarp sužeistųjų yra ir penkiametis.
Šalies keliuose netrūko ir smulkesnių avarijų – ne vienas automobilis sekmadienio vakarą nulėkė nuo kelio.



