Kaip pranešė Klaipėdos apskrities VPK, liepos 30 d. apie 13 val. 59 min. Klaipėdos r., kelyje Klaipėda – Palanga, ties Sudmantų kaimu, susidūrė keturi automobiliai.
Policija praneša, kad į avariją patekusį automobilį „Toyota“ vairavo 1985 m. gimęs vyras, „Toyota Corola“ vairavo 1981 m. gimęs vyras, „Tesla“ vairavo 1968 m. gimusi moteris, „Opel“ vairavo 1961 m., gimęs vyras.
Dėl patirtų sužalojimų medikams perduotos „Toyota Corola“ keleivės (gimusios 1985 m., 1957 m. ir 2012 m.).
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad avarijos vietoje prireikė ir ugniagesių pagalbos.
Atvykę ugniagesiai rado keturis susidūrusius automobilius.
Automobiliams „Toyota Sienna“ ir „Toyota Corolla“ atjungti akumuliatoriai.
Ugniagesiai du automobilius patraukė į kelkraštį, kiti du automobiliai patraukti sava eiga.
Ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsiliejęs aušinimo skystis (3 kvadratinių metrų plote) ir pabirusios duženos (15 metrų ruože). Panaudojus dispergento mišinį ir vandenį, kelio danga nuplauta, duženos sušluotos.
Įvykio aplinkybės tikslinamos.
