Rusijos diplomatas pateikė versiją, iš kur atsirado Sergejui Skripaliui skirti nuodai

2018 m. kovo 18 d. 12:25
Rusijos ambasadorius Europos Sąjungoje užsiminė, kad nervus paralyžiuojanti medžiaga, kuria Anglijoje buvo apnuodytas buvęs rusų šnipas, galėjo atkeliauti iš britų laboratorijos.
Daugiau nuotraukų (5)
Pasak Vladimiro Čižovo, Rusija neturi cheminio ginklo atsargų ir neapnuodijo buvusio dvigubo agento Sergejaus Skripalio ir jo dukters Julijos.
Britų transliuotojui BBC, citavusiam jo komentarus sekmadienį, V. Čižovas sakė, kad Jungtinės Karalystės cheminių ginklų tyrimų institucija „Porton Down“ yra vos už 12 km nuo Solsberio, kur kovo 4 dieną buvo rasti apnuodyti S. Skripalis ir jo duktė.
Paklaustas, ar sako, kad dėl to yra atsakingas „Porton Down“, jis atsakė: „Nežinau.“
Britų vyriausybė V. Čižovo užuominas pavadino nesąmone.
Tuo tarpu Rusijos ambasadorius Londone Aleksandras Jakovenka ragino nusiraminti. Laikraščiui „The Mail on Sunday“ jis sakė, kad šis ginčas „auga pavojingai ir neproporcingai“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.