Estijoje – 32 nauji COVID-19 atvejai, Latvijoje – 11 naujų atvejų

2020 m. rugsėjo 11 d. 11:24
Estijoje per praėjusią parą atlikus 1 845 testus buvo patvirtinti 32 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos departamentas.
Daugiau nuotraukų (10)
Naujų COVID-19 pacientų mirties atvejų per pastarąją parą neužfiksuota.
Ankstesnę dieną šalyje buvo nustatyta 15 užsikrėtimo atvejų.
Penktadienio duomenimis, šalies ligoninėse dėl COVID-19 gydomi 13 žmonių; vienam iš jų reikalingas dirbtinis plaučių ventiliavimas.
Nuo pandemijos pradžios Estijoje atlikus apie 168 tūkst. testų nustatyta iš viso 2 632 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, 64 žmonės nuo šios ligos mirė.
Tuo metu Latvijoje per praėjusią parą atlikus 2 445 testus buvo patvirtinta 11 naujų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, penktadienį pranešė Ligų prevencijos ir kontrolės centras.
Centro duomenimis, trys užsikrėtusieji turėjo kontaktų su žmonėmis, kuriems anksčiau buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija, šeši atvyko iš užsienio – Prancūzijos, Norvegijos ir Rusijos, o likusių užsikrėtimo aplinkybės tebesiaiškinamos.
Tarp šešių iš užsienio atvykusių asmenų, kuriems ketvirtadienį buvo nustatytas koronavirusas, yra keturi Rusijos Nižnekamsko miesto ledo rutulio komandos „Neftechimik“ žaidėjai. Dėl to buvo atidėtos „Neftechimik“ rungtynės su Rygos „Dinamo“. Rusų ledo ritulininkai naktį praleido Rygoje, o penktadienį turi išskristi į Sankt Peterburgą.
Nuo epidemijos pradžios Latvijoje patvirtinti 1 459 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, 35 žmonės mirė, 1 248 paveiko.
Šiuo metu ligoninėse gydoma dešimt COVID-19 sergančių pacientų, visų jų būklė yra vidutinio sunkumo.
Lenkijoje – 594 nauji COVID-19 atvejai, 10 pacientų mirė
Lenkijoje per praėjusią parą nustatyti 594 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai, taip pat mirė 10 anksčiau užsikrėtusių pacientų, sveikatos apsaugos tarnybų informaciją penktadienį citavo Lenkijos visuomeninis radijas.
Nuo koronaviruso epidemijos šalyje pradžios kovo mėnesį Lenkijoje nustatyti iš viso 73 047 COVID-19 atvejai, mirė 2 169 koronavirusu užsikrėtę žmonės, nurodė Sveikatos apsaugos ministerija.
Rugpjūčio 21-ąją Lenkijoje buvo nustatytas didžiausias per parą patvirtintų COVID-19 atvejų prieaugis – 903 nauji pacientai.
Šalies gydymo įstaigose penktadienį ryte tebebuvo gydomi 1 957 koronavirusine infekcija sergantys pacientai, iš jų 82 buvo reikalingas dirbtinis plaučių ventiliavimas.
Iki šiol Lenkijoje persirgę COVID-19 pasveiko iš viso 58 848 žmonės.
Estija^Instantkoronavirusas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.