Pasaulio reakcija: daugėja šalių, uždarančių oro erdvę Rusijos lėktuvams, Ukrainai siunčiama karinė įranga Vokietijos kancleris: Rusijai įsiveržus į Ukrainą, pasaulyje prasidėjo „nauja era“

2022 m. vasario 27 d. 06:33
Nuolat pildoma
Nors daugybė pasaulio lyderių vis griežčiau kalba apie Rusijos veiksmus, Vladimiro Putino įsiveržimas į Ukrainą ir toliau tęsiasi.
Daugiau nuotraukų (6)
Nuo įvairių sankcijų V.Putinui ir jo režimo parankiniams iki pagalbos dėl savo laisvės kovojančiai Ukrainai – pasaulis įvairiai reaguoja į karą, kurį pradėjo V.Putino režimas.
Lrytas.lt pateikia naujausią informacija apie įvairių šalių ir organizacijų reakcijas bei žingsnius į Rusijos pradėtą karą Ukrainoje.
Sekite įvykius: 
Jungtinė Karalystė^InstantRusija
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.