Pirmadienį kalbėdamas leidinio „The Wall Street Journal“ surengtame renginyje, pareigūnas tikino, kad šiuo klausimu J. Bidenas konsultuojasi su savo šeima.
Būdamas 80-ies, J. Bidenas šiuo metu jau laikomas vyriausiu JAV prezidentu šios šalies istorijoje. Jei jis nuspręstų siekti dar vienos kadencijos, antrosios pabaigoje jam būtų 86-eri.
R. Klainas teigė manąs, kad J. Bidenas turi ketinimų dar kartą kelti savo kandidatūrą. „Iš Demokratų partijos atstovų visoje šalyje dažnai tenka girdėti, kad jie norėtų, jog jis kandidatuotų dar kartą, – kalbėjo R. Klainas. – Tačiau, mano galva, prezidentas šį sprendimą priims netrukus po švenčių.“
Susiję straipsniai
Pats J. Bidenas yra leidęs suprasti, kad sieks vadovauti JAV dar ketverius metus, tačiau apie tai paklaustas neatmesdavo jokio galimo scenarijaus ir teigdavo, kad „labai gerbia likimo vėjus“.
Kol kas apie dalyvavimą 2024 m. vyksiančiuose prezidento rinkimuose yra paskelbęs tik buvęs šalies vadovas, respublikonas Donaldas Trumpas, kurį J. Bidenas įtikinama persvara įveikė 2020 m. balsavime. D. Trumpas iki šiol skleidžia niekuo nepagrįstas sąmokslo teorijas, kad J. Bidenas sukčiavo ir iš jo atėmė „pelnytą“ pergalę.


