Atsistatydinantis K. Starmeris: Jungtinė Karalystė tapo stipresnė ir teisingesnė

2026 m. liepos 20 d. 13:54
Pirmadienį Keiras Starmeris atsistatydina iš premjero pareigų, užleisdamas vietą Andy Burnhamui. Atsisveikinimo kalboje jis teigė, kad Didžioji Britanija tapo stipresnė ir teisingesnė.
Daugiau nuotraukų (3)
„Esu įsitikinęs, kad Britanija dabar yra stipresnė ir teisingesnė nei prieš dvejus metus“, – žurnalistams prie vyriausybė biuro Dauningo gatvės 10-uoju numeriu pažymėtame name, Londono centre, sakė K. Starmeris.
„Išeinu gerai nusiteikęs, su šypsena ir didžiuodamasis viskuo, ką pasiekėme“, – pridūrė jis prieš išvykdamas į Bakingamo rūmus įteikti atsistatydinimo pareiškimo karaliui Karoliui III.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.