Talibano lyderis: karas Afganistane baigsis tik pasitraukus NATO

2017 m. birželio 23 d. 09:41
Lrytas.lt
Afganistano Talibano lyderis prieš musulmonų Id al Fitro šventę išplatino pranešimą, kad JAV planai smarkiai padidinti šioje šalyje laikomą kontingentą neužbaigs užsitęsusio karo, ir pažadėjo kovoti, kol iš šalies pasitrauks visi NATO kariai.
Daugiau nuotraukų (1)
Penktadienį žiniasklaidai elektroniniu paštu išsiuntinėtoje nerišlioje žinutėje maulavis Haibatullah Akhunzadah pareiškė, kad Afganistano vyriausybė yra pernelyg korumpuota, todėl negali likti valdžioje, ir perspėjo apie naują pilietinį karą Kabule. Tai buvo užuomina apie 1992-ųjų perversmą, kai modžahedų grupuotės nuvertė komunistinę vyriausybę ir ėmė kovoti tarpusavyje. Po šių įvykių šalyje iškilo Talibanas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.