Antrą Maroko ralio dieną Laisvydas Kancius sumažino tempą

Panašu, kad šių metu Maroko ralis nėra lengvas pasivaikščiojimas. Pernai šiame ralyje Laisvydas Kancius lipo ant podiumo – iškovojo trečią vietą. Tačiau šiemet viskas komplikavosi nuo pat pirmos ralio dienos.

L.Kancius.<br>Pranešimo spaudai nuotr.

Oct 15, 2023, 5:10 PM, atnaujinta Oct 15, 2023, 5:11 PM

Vakar lietuvis prarado daug laiko važiuodamas su pradurtu ratu. Šiandien ir vėl ne pati geriausia diena.

Šiame greičio ruože L. Kancius finišavo tik septintas, nuo greičio ruožo nugalėtojo Manuel Andujar atsilikęs beveik 40 minučių.

Po šios dienos greičio ruožo Laisvydas Kancius bendroje įskaitoje yra ketvirtas ir tokios vietos pilnai pakanka, kad lietuvis taptų Pasaulio čempionu. Tačiau tam yra būtina finišuoti, tad dabar pagrindinis lietuvio uždavinys yra tiesiog atvažiuoti iki finišo ir atvežti į Lietuvą pirmą istorijoje Pasaulio čempiono titulą motociklų sporte.

Iki Maroko ralio finišo dar liko trys dienos. Rytoj lenktynininkų laukia pats ilgiausias šio ralio greičio ruožas – 336 km ir dar 106 km ilgio pervažiavimas