Saudo Arabijos „Formulės 1“ lenktynėse ir vėl dominavo „Red Bull“ pilotai Dienos lenktynininkas – 18-metis debiutantas

Antrose „Formulės 1“ lenktynėse žiūrovai ir vėl galėjo stebėti Maxo Verstappeno bei „Red Bull“ komandos dominavimą.

Saudo Arabijos „Formulės 1“ lenktynėse ir vėl dominavo „Red Bull“ pilotai<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 9, 2024, 8:38 PM

Jau per apšilimo ratą su pavarų dėžės problemomis susidūręs „Alpine“ lenktynininkas Pierre‘as Gasly baigė lenktynes po pirmojo rato, o visus reikalus sujaukė „Aston Martin“ pilotas Lance‘as Strollas.

Kanadietis 7-ajame rate pernelyg aštriai bandė įvažiuoti į posūkį ir pažeidęs ratą patyrė avariją, dėl ko į trasą išvažiavo saugos automobilis.

Didžioji dalis lenktyninkų nusprendė iškart keistis padangas, tačiau dalis nusprendė nestoti į boksus. Toks sprendimas didelės naudos nedavė ir tokią strategiją naudoję Lando Norrisas ir Lewisas Hamiltonas finišavo atitinkamai 8-oje ir 9-oje pozicijoje.

Tuo tarpu lenktynes užtikrintai laimėjo M.Verstappenas, o antroje vietoje ir vėl liko jo komandos draugas Sergio Perezas.

Trečiąją vietą užėmė greičiausią lenktynių ratą nuvažiavęs „Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas.

Ketvirtoje pozicijoje finišavo „McLaren“ atstovas Lando Norrisas, o už jo išsirikiavo „Aston Martin“ pilotas Fernando Alonso ir „Mercedes“ lenktynininkas George’as Russellas.

Dienos lenktyninku buvo išrinktas „Ferrari“ bolide netikėtai atsidūręs Oliveris Bearmanas, kuris finišavo 7-tas. 18-metis britas yra „Formulės 2“ lenktynininkas, tačiau penktadienį Carlosui Sainzui buvo išoperuotas apendicitas ir O.Bearmanas buvo skubiai iškviestas pirmą kartą prie „Formulės 1“ bolido vairo.

Paskutinį tašką už 10-ąją vietą gavo „Haas“ pilotas Kevinas Magnussenas.