Italijos „Serie A“: kontroversiška „Juventus“ pergalė, „Lazio“ mače M. Stankevičius registruotas nebuvo

Italijos čempionai Turino „Juventus“ futbolininkai nepralaimėtų rungtynių „Serie A“ čempionate seriją pratęsė iki 48. Sekmadienį „Juventus“ itin kontraversiškame ir daugybę emocijų sukėlusiame mače 1:0 nugalėjo „Catania“ komandą.

„Catania“ ir „Juventus“ (juoda ir balta spalvos) mačas.<br>„Reuters"

Oct 28, 2012, 6:27 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 7:57 PM

Didžiulės aistros pirmiausia kilo pirmajame kėlinyje, kuomet įvartį įmušė Gonzalo Bergessio iš „Catania“ ekipos. Šeimininkai jau manė, kad išsiveržė į priekį, tačiau teisėjai priėmė sprendimą neįskaityti įvarčio. Ar tai buvo nuošalė, ar puolėjo žaidimas ranka – neaišku.

Netrukus savo kėdę teko apleisti „Catania“ prezidentui Antonino Pulvirenti, kuris sėdėdamas kartu su atsarginiais žaidėjais nesugebėjo valdyti emocijų. Neįtikėtina ir tai, kad nuo 19 iki 39 minutės net penki „Catania“ žaidėjai gavo geltonas korteles.

„Catania“ aistruolius piktino ir tai, kad prie Arturo Vidalio įvarčio, įmušto 57 minutę, prisidėjęs Nicklasas Bendtneris buvo nuošalėje.

Be to, 67 minutę antrąją kortelę gavo Giovanni Marchese.

Mariaus Stankevičiaus atstovaujama Romos „Lazio“ komanda 0:2 pralaimėjo „Fiorentina“ futbolininkams. M. Stankevičius rungtynėms registruotas nebuvo.

Kitos sekmadienio rungtynės:

„Bologna“ - Milano „Inter“ 1:3. N. Cherubinas (58)/ A. Ranocchia – 27, D. Milito (53), E. Cambiasso (64).

“Fiorentina“ - „Lazio“ 2:0. A. Ljajičius (45), L. Toni (90)/ C. Ledesma 75 min. gavo antrąją geltoną kortelę, Hernanesas 82 min. gavo raudoną kortelę.

“Pescara” - “Atalanta” 0:0. F. Peluso („Atalanta“) 47 min. gavo antrąją geltoną kortelę.

“Sampdoria” - “Cagliari” 0:1. D. Dessena (47).

“Torino” - “Parma” 1:3. G. Sansone 53 min. gavo antrąją geltoną kortelę, M. Basha (90+2)/ N. Sansone (72), Amauri (73), A. Rosi (88).

“Napoli“ - „Chievo“ 1:0. M. Hamsikas (58)/ K. Vacekas 78 min. gavo antrąją geltoną kortelę.

“AS Roma” - “Udinese” 2:3. E. Lamela (22,24), P. Tachtsidis – 90+2 min. gavo antrąją geltoną kortelę/ M. Domizzi (32), A. Di Natale (50, 88 – 11 m baudinys)