T. Danilevičius Italijoje buvo įspėtas

Penktąją nesėkmę antrosios pagal

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs Lietuvos rinktinės puolėjas 59-ą minutę buvo įspėtas.<br>V. Ščiavinskas.

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 6, 2012, 3:56 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 4:07 PM

Pirmadienį „Juve Stabia“ futbolininkai svečiuose 0:1 (0:0) nusileido į aštuntąją poziciją pakilusiai „Modena“ (18 tšk.) vienuolikei.

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs Lietuvos rinktinės puolėjas 59-ą minutę buvo įspėtas, o 64-ą minutę vietą aikštėje užleido Marco Gorzegno.

Pergalingo įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Matteo Ardemagnis (84 min.).

Antrajame Italijos futbolo divizione pirmauja „Sassuolo“ (31 tšk.) komanda, lenkianti Veronos „Hellas“ (28 tšk.) bei „Livorno“ (26 taškai) ekipas.