T. Danilevičius prie pergalės prisidėjo įvarčiu (video)

Septintą įvartį antros pagal pajėgumą Italijos futbolo lygos (Serie B) pirmenybėse įmušė Tomas Danilevičius, o jo atstovaujamas Kastelamarės „Juve Stabia“ klubas iškovojo aštuntą pergalę ir su 29 taškais pakilo į aštuntą vietą 22 komandų turnyre.

Iki 77 minutės žaidęs Lietuvos rinktinės puolėjas T. Danilevičius pirmame kėlinyje (33 min.) išlygino rezultatą.<br>V. Ščiavinskas

BNS ir lrytas.lt inf.

Dec 26, 2012, 10:04 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 10:07 AM

Trečiadienį XXI turo rungtynėse namuose „Juve Stabia“ futbolininkai 3:1 nugalėjo šešioliktojoje pozicijoje esančią „Crotone“ ekipą ir nutraukė penkerių nelaimėtų rungtynių seriją.

Svečiai pirmavo po tikslaus Brighto Addae's (26 min.) smūgio, o iki 77 minutės žaidęs Tomas Danilevičius pirmame kėlinyje (33 min.) išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Gaelis Genevieras (81 min. iš 11 m baudinio) ir Riccardo Improta (90+4 min.).

Beje, susitikimą „Crotone“ futbolininkai baigė be pašalinto iš aikštės Brighto Addae (85 min.).

Antrame Italijos futbolo divizione pirmauja „Sassuolo“ (48 tšk.) komanda, lenkianti „Livorno“ (46 tšk.) futbolininkus ir Veronos „Hellas“ (40 taškų) ekipą.