M. Balotelli „AC Milan“ komandoje debiutavo dviem įvarčiais ir pergale (4 video)

Sekmadienį sužaisti septyni Italijos „Serie A“ čempionato 23-ojo turo mačai: Veronos „Chievo“ – Turino „Juventus“ 1:2, „Fiorentina“ – „Parma“ 2:0, „Genoa“ – Romos „Lazio“ 3:2, „Palermo“ – „Atalanta“ 1:2, „Pescara“ – „Bologna“ 2:3, „Siena“ – Milano „Inter“ 3:1, „AC Milan“ – „Udinese“ 2:1.

„AC Milan“ ir „Udinese“ susitikimas.<br>AP

Feb 3, 2013, 11:56 PM, atnaujinta Mar 12, 2018, 4:23 PM

Iš „Manchester City“ į „AC Milan“ atvykęs Mario Balotelli pademonstravo, kad Italijos klubas neprašovė jį įsigydamas. M. Balotelli įmušė du įvarčius į „Udinese“ vartus ir taip išplėšė savo komandai pergalę 2:1.

Balotelli pirmą kartą pasižymėjo 25 minutę. Rezultatą 55-ąją išlygino G. Pinzi, tačiau jau per trečiąją teisėjo pridėtą minutę buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo M. Balotelli.

Trečiąją vietą užimanti Mariaus Stankevičiaus atstovaujama Romos „Lazio“ komanda išvykoje 2:3 pralaimėjo ketvirtąją vietą nuo galo užimančiai „Genoa“ komandai. M. Stankevičius mačą stebėjo nuo atsarginių suolo.

Penktąją vietą užimanti Milano „Inter“ komanda netikėtai pralaimėjo vienai iš autsaiderių „Siena“ komandai. „Inter“ komanda nuo 55 minutės žaidė dešimtyje – raudoną kortelę gavo C. Chivu. „Siena“ komanda dar prieš šią pražangą buvo įmušusi du įvarčius.

Turino „Juventus“ komanda 2:1 nugalėjo Veronos „Chievo“ ekipą ir „Serie A“ turnyro lentelėje vėl trimis taškais lenkia artimiausius persekiotojus „Napoli“ futbolininkus.

Alessandro Matri savo ekipą į priekį išvedė jau dešimtąją minutę, o 42-ąją skirtumą padvigubino puikų įvartį įmušęs Stephanas Lichsteineris, kuriam technišką perdavimą atliko Sebastianas Giovinco.

Antrajame kėlinyje „Chievo“ pakeitė situaciją – 52 minutę įmušė Cyrilas Thereau, tačiau „Juventus“ daugiau įvarčių nepraleido.

Veronos „Chievo“ – Turino „Juventus“ 1:2. C. Thereau (52 min.)/ A. Matri (10), S. Lichsteineris (42).

„Fiorentina“ – „Parma“ 2:0. L. Toni (28), S. Jovetičius (50).

„Genoa“ – Romos „Lazio“ 3:2. M. Borrielo (16), A. Bertolacci (22), M. Rigoni (90+5)/ S. Floccari (58), S. Mauri (82 – 11 m baudinys)

„Palermo“ – „Atalanta“ 1:2. Nelsonas (84)/ C. Carmona (54), Denisas (71).

„Pescara“ – „Bologna“ 2:3. V. Weissas (30 – 11 m baudinys), G. D'Agostino (45 – 11 m baudinys)/ A. Diamanti (43 – 11 m baudinys), A. Gilardino (50), P. Kone (66).

„Siena“ – Milano „Inter“ 3:1. I. Emeghara (21), A. Sestu (25), A. Rosina (55 – 11 m baudinys)/ A. Cassano (22),

C. Chivu (55 min., „Inter“ ) gavo raudonę kortelę.

„AC Milan“ – „Udinese“ 2:1. M. Balotelli (25, 90+3 – 11 m baudinys)/ G. Pinzi (55)