„Žalgiris“ Vilniuje krito prieš Klaipėdos „Atlantą“

Ką tik prasidėjusiame Lietuvos futbolo A lygos čempionate Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai pateikė dar vieną staigmeną. Pirmajame ture palaužę Marijampolės „Sūduvos“ komandą, antrosiose rungtynėse klaipėdiečiai įkando vicečempionei Vilniaus „Žalgirio“ ekipai. Vienais turnyro favoritų laikyti žalgiriečiai 1:2 pralaimėjo savų sirgalių akivaizdoje.

Mar 13, 2013, 9:09 AM, atnaujinta Mar 10, 2018, 3:11 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Svečiai į priekį išsiveržė jau 2-ąją rungtynių minutę, kai įvartį pelnė Tadas Eliošius. Tačiau žalgiriečiai „Atlantui“ ilgai džiaugtis neleido. Jau 6 minutę smūgiu galva pasižymėjo ir rezultatą išlygino komandos kapitonas Algis Jankauskas.

Pergalingu tapusį įvartį „Atlanto“ komandai Donatas Kazlauskas pelnė besibaigiant pirmajam kėliniui.

Antroje rungtynių pusėje žalgiriečiams pasižymėti ir išlyginti rezultato nepavyko.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Atlantas“         2 2 0 0  3:1  6

2. Panevėžio „Ekranas“ 1 1 0 0 3:1 3

3. Pakruojo „Kruoja“ 1 1 0 0 2:1 3

4. Gargždų „Banga“ 1 0 1 0 1:1 1

4. „Šiauliai“ 1 0 1 0 1:1 1

6. Vilniaus „Žalgiris“ 1 0 0 1 1:2 0

6. Tauragės „Tauras“ 1 0 0 1 1:2 0

8. Marijampolės „Sūduva“ 1 0 0 1 0:1 0