„Ventspils“ su dviem lietuviais Latvijoje iškovojo tryliktąją pergalę

Tryliktą pergalę

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 31, 2013, 4:16 PM, atnaujinta Mar 1, 2018, 3:31 PM

Šeimininkų gretose S. Paulius žaidė iki 69-os minutės, o R. Freidgeimas - nuo 77-os, o svečių ekipoje M. Grigaravičius rungtyniavo iki 72 minutės.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Danijilas Turkovas (51 min.) ir Eduardas Suchanovas (90 min. iš 11 m baudinio).

Dešimties komandų turnyre pirmauja vartininko Pauliaus Grybausko Rygos „Skonto“ (44 tšk.) vienuolikė.

Vienuoliktąją pergalę devynioliktosiose rungtynėse iškovojo ir į trečiąją poziciją pakilo Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko treniruojama Rygos „Daugavos“ (37 tšk.) komanda su lietuviais, svečiuose 1:0 (0:0) įveikusi į ketvirtąją poziciją nukritusius šalies čempionus Daugpilio „Daugava“ (36 taškai) futbolininkus.

Valdemaras Borovskis ir Povilas Lukšys nugalėtojų gretose žaidė visą mačą, o pergalingą įvartį įmušė Giorgis Diaknišvilis (54 min.).

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 13 įvarčių - Artūras Karašauskas (Rygos „Skonto“).