Trečiąją nesėkmę Rusijos

Lietuviai nepasirodė aikštėje.<br>M.Patašiaus asociatyvi nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-09-23 10:02, atnaujinta 2018-02-21 22:10

Po įvartį nugalėtojams pelnė Danny (51 min.), Andrejus Aršavinas (67 min.), Hulkas (78 min.) ir Viktoras Faizulinas (85 min.).

Taip pat po 20 taškų turi ir antrą bei trečią vietas užimantys Maskvos „Spartak“ bei čempiono titulą ginantis Maskvos CSKA klubai.

Pirmąją nesėkmę šalies pirmenybėse patyrė ir į devintąją vietą nukrito Kazanės „Rubin“ (12 tšk.) vienuolikė, kurioje buvo registruotas, tačiau atsargoje liko vartininkas Giedrius Arlauskis. Kazanės futbolininkai savo aikštėje 1:2 (1:1) nusileido į penkioliktąją poziciją pakilusiai Tomsko „Tomj“ (4 tšk.) ekipai ir nutraukė aštuonerių iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Salomono Rondono (15 min.) smūgio, tačiau jau 33-ą minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas „Rubin“ klubo saugas Aleksandras Riazancevas, o paskirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo ir rezultatą išlygino Kirilas Pančenka (34 min.).

Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje į šeimininkų vartus įmušė Maksimas Bordačiovas (87 min.).