Lietuviai Latvijos klubui pelnė net penkis įvarčius

Rygos „Daugava“ futbolo komanda, kuriai atstovauja penki lietuviai, Latvijos čempionate pirmadienį Jūrmaloje 7:1 (3:0) sutriuškino autsaiderius „Ilūkstes NSS“ futbolininkus.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2013-10-21 20:10, atnaujinta 2018-02-20 23:28

Povilas Lukšys įmušė tris, o Mantas Savėnas – du įvarčius.

P. Lukšys pasižymėjo 38-ąją (3:0), 50-ąją (5:0) ir 71-ąją (6:1) minutėmis, o M. Savėnas – 20-ąją minutę (1:0) ir per teisėjo pridėtą laiką (90+3 min., 7:1).

P. Lukšys M. Savėnas ir Linas Klimavičius žaidė visas rungtynes, 29-ąją min. įspėtas Valdemaras Borovskis – tik pirmąjį kėlinį, o Tomas Tamošauskas liko tarp atsarginių.

Rygos „Daugava“, kurią treniruoja Virginijus Liubšys ir Tomas Ražanauskas, su 45 taškais po 24 rungtynių turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą. Rygiečiai nuo trečiąją vietą užimančių Daugpilio „Daugava“ futbolininkų atsilieka vienu tašku.

Čempionate dalyvauja 10 komandų.

31-erių metų M. Savėnas šiame čempionate įmušė 11, o 34-erių metų P. Lukšys – 10 įvarčių.