R.Freidgeimas ir S.Paulius Latvijoje pasidabins sidabru arba auksu

Dvidešimtą pergalę Latvijos

S.Paulius šiame mače žaidė iki 80-os, o R.Freidgeimas - nuo 67-os minutės.<br>M.Patašiaus nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 3, 2013, 5:58 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 3:37 PM

S.Paulius šiame mače žaidė iki 80-os, o R.Freidgeimas - nuo 67-os minutės.

Vieną įvartį nugalėtojams pelnė Vitalijus Smirnovas (9 min.), du - Vadimas Jančiukas (28 ir 75 min.).

Mažiausiai sidabro medaliai garantuoti antrąją vietą užimančiai Rygos „Skonto“ (62 tšk.) vienuolikei su vartininku Pauliumi Grybausku, kuri svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo Jūrmalos „Spartaks“ futbolininkus.

Įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Dmitrijus Danilovas (7 min.), Artūras Karašauskas (47 min.) bei Valerijus Šabala (71 min.).

Ketvirtąją vietą dešimties komandų turnyre užimanti bei su viltimis pakovoti dėl bronzos atsisveikinusi Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko treniruojama Rygos „Daugava“ (48 tšk.) svečiuose 0:1 (0:0) pralaimėjo aštuntojoje pozicijoje esančiai „Jelgava“ (20 tšk.) komandai su Mindaugu Grigaravičiumi.

Pastarasis lietuvis rungtyniavo nuo 65-os minutės, o svečių gretose visas rungtynes žaidė Linas Klimavičius, Valdemaras Borovskis (įspėtas 90+2 min.), Mantas Savėnas ir Povilas Lukšys, o mačui registruotas Tomas Tamošauskas liko atsargoje.

Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Valerijus Redjko (90+3 min. iš 11 m baudinio).

Trečiąją vietą pirmenybėse su 52 taškais užima čempionės titulą praradusi Daugpilio „Daugava“ komanda.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 16 įvarčių - Artūras Karašauskas (Rygos „Skonto“).