„Real“ neaplenkė „Barcelona“ klubo, C.Ronaldo – išvarytas

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį buvo žaidžiamos 22 turo rungtynės. Turnyro lentelės kaimynių Madrido „Real“ ir Bilbao „Athletic“ mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Athletic“ ir „Real“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2014-02-02 23:19, atnaujinta 2018-02-16 19:23

Pergalės atveju išvykoje žaidusi „Real“ turnyro lentelėje galėjo aplenkti „Barcelona“ futbolininkus.

Svečius įpusėjus antrajam kėliniui į priekį išvedė Jese, tačiau šeimininkai netruko išlyginti rezultato. Pasižymėjo Ibai.

Netrukus „Real“ liko žaisti mažumoje. Iš aikštės buvo išvarytas C.Ronaldo.

„Athletic“ - „Real“ 1:1. Ibai (74)./ Jese (66), C.Ronaldo (76).

Čempionato lyderė Madrido „Atletico“ komanda savo aikštėje 4:0 sutriuškino „Real Sociedad“ futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė D.Villa, D.Costa, Miranda ir Diego.

Prieš rungtynes stadione tylos minute buvo pagerbtas šeštadienį miręs buvęs Ispanijos rinktinės treneris Luisas Aragonesas.

Mačo metu „Atletico“ sirgaliai iškėlė milžinišką plakatą, skirtą ilgamečiam ekipos puolėjui atminti.

„Atletico“ - „Real Sociedad“ 4:0. D.Villa (38), D.Costa (72), Miranda (74), Diego (87).