Septyniolikmečių rinktinė sutriuškino Minsko komandą

Ketvirtadienį Vilniuje, Fabijoniškių mokyklos dirbtinės dangos stadione Lietuvos jaunimo U-17 rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) išbandė jėgas su FK „Minsk“ jaunimo komanda. Deivio Kančelskio auklėtiniai iškovojo pergalę 3:0, rašo lff.lt.

Apr 3, 2014, 11:03 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 9:38 PM

Lietuvos U-17 rinktinės pagrindą šiame turnyre sudarė Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Ernestas Stočkūnas ir Julius Momkus. E. Stočkūnas padidino rinktinės persvarą antrajame kėlinyje.

„Tai buvo vienos iš suplanuotų kontrolinių rungtynių, kurioms keltas uždavinys patikrinti kandidatus. Siekėme greitai išbėgti į atakas, kas ypač gerai pavyko pirmame kėlinyje. Antrame kėlinyje atidavėme iniciatyvą varžovui, bet nepraleidome įvarčio“ - LFF.lt svetainei sakė D. Kančelskis.

Lietuviai šį mėnesį dalyvaus kontroliniame „UEFA Development" jaunųjų talentų turnyre Klaipėdoje ir Gargžduose vyksiančiame. Rudenį mūsiškiai rungtyniaus Europos U-17 čempionato atrankos 11 grupės varžybose.

Lietuvos U-17 rinktinės sudėtis rungtynėms: Nerijus Tabokas, Rokas Petrikas, Edvinas Kloniūnas (pakeitė Vaidas Kavaliauskas), Domas Levišauskas (pakeitė Rokas Lekiatas), Titas Jocius, Linas Mėgelaitis, Simas Jurgilas, Eligijus Jankauskas, Deividas Šešplaukis, Ernestas Stočkūnas, Julius Momkus (pakeitė Aidas Gurskis).