Belgijos ir Tuniso futbolininkai turėjo slėptis nuo ledų krušos

Gamtos stichija Briuselyje sustabdė draugiškas futbolo rungtynes tarp Belgijos ir Tuniso komandų. Iš dangaus krito bene delno dydžio ledo gabalai.

Jun 7, 2014, 11:39 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 2:06 AM

Šeimininkų rinktinė ruošėsi pasaulio futbolo čempionatui Brazilijoje, tačiau mačą teko sustabdyti dėl nežmoniškų oro sąlygų.

Teisėjai susitikimą sustabdė 24-ąją minutę, kai liūtis virto didžiulių ledo gabalų kruša.

„Yahoo“ praneša, kad jie dydžiu prilygo golfo kamuoliukams.

Futbolininkai pabėgo į rūbines, bet sirgaliams apsisaugoti nuo ledo gabalų krušos buvo kur kas sudėtingiau.

Belgai stengėsi dengtis galvas bet kuo, kas buvo po ranka.

Viešąją tvarką stadione prižiūrėję darbuotojai spruko prisidengę apsauginiais skydais.

Beveik visa stadiono veja buvo padengta ledo gabalais. Audrai nurimus, stadiono darbuotojai juos nuo vejos šalino šluotomis ir kastuvais.

Rungtynės buvo pratęstos. Rezultatas stadione buvo lygus – 0:0. Mačą 1:0 laimėjo belgai.

Stichijos akibrokštu mėgavosi televizijos prodiuseriai ir fotografai, nepraleidę progos fiksuoti neįtikėtinų vaizdų.

Tiesa, fotografams patiems reikėjo saugoti savo kailį. Krintantys ledo gabalai galėjo sugadinti techniką. Kai kurie fotografai ją saugojo pasislėpę po lietsargiais.