„Atlantas“ namuose pralaimėjo svečiams iš Rygos

Lietuvos futbolo A lygos

Rungtynių akimirka.<br>„Atlanto“ klubo nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 9, 2014, 2:22 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 5:02 PM

Pirmadienį kovingai nusiteikę latviai, kurių gretose vyriausiojo trenerio asistento pareigas užima Arvydas Skrupskis, jau 2-ą mačo minutę pelnė įvartį.

Pasak pranešimo, įpusėjus kėliniui, po sumaišties prie svečių vartų rezultatą išlyginti pavyko Donatui Navikui.

Antroji rungtynių dalis šeimininkams prasidėjo nesėkmingai - 58-ą ir 65-ą minutėmis į klaipėdiečių vartus svečiai įmušė du įvarčius.

Tik paskutiniąją mačo minutę Kazimierui Gnedojui pavyko sušvelninti skirtumą iki minimumo - 2:3.

Per pridėtą laiką „Atlantas“ bandė išlyginti rezultatą, tačiau svečiai sugebėjo išsaugoti pergalę.

Latvių ekipoje rungtyniavo trys buvę Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai. Iki antrojo kėlinio vidurio žaidė Mantas Savėnas ir Aurimas Kučys, nuo antrojo kėlinio pradžios - Tadas Markevičius.

Klaipėdiečių ekipos vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija į dalyvauti mače progą sudarė net 22 futbolininkams. Tarp jų buvo ir du naujokai - Julius Kasparavičius ir Jurijus Jeremejevas.

Uostamiečio vienuolikės gretose nebuvo penkių į šalies jaunimo (iki 21 metų) rinktinę pakviestų „Atlanto“ žaidėjų - Edvino Germono, Rolando Baravyko, Ovidijaus Verbicko, Roko Krušnausko ir Luko Baranausko.

Artimiausias Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių rungtynes „Atlantas“ žais šeštadienį namie su Panevėžio „Ekranu“.