Mantas Savėnas Latvijoje įmušė jau devintąjį įvartį

M.Savėnas įvarčiu prisidėjo prie pergalės.<br>M.Patašiaus nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 20, 2014, 11:50 PM, atnaujinta Jan 30, 2018, 5:58 AM

Dvyliktą pergalę Latvijos futbolo pirmenybių XXX ture iškovojo septintąją vietą užimantis lietuvių Rygos „Daugava“ (40 tšk.) klubas, namuose 3:1 (1:0) įveikęs autsaiderius „FC Jūrmala“ (9 tšk.) futbolininkus.

Vieną įvartį nugalėtojams - devintąjį šiame sezone - pelnė iki 86-os minutės žaidęs Mantas Savėnas, 28-ą minutę realizavęs 11 m baudinį. Mačo pabaigoje M.Savėną aikštėje pakeitė Tadas Markevičius.

Visas rungtynes rygiečių gretose žaidė Giedrius Tomkevičius, o Aurimas Kučys rungtyniavo nuo antrojo kėlinio pradžios vietoje Vitoro Floros (46 min.) ir buvo įspėtas (64 min.).

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Vitalijus Zilis (56 min.) ir Aleksas Regža (79 min.).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Diego Silva (73 min.).

Dešimties ekipų Latvijos čempionate pirmauja Rygos „Skonto“ (66 tšk.) klubas, lenkiantis čempionę Simono Pauliaus ir Roberto Freidgeimo „Ventspils“ (61 tšk.) komandą bei „Jelgava“ (55 taškai) vienuolikę.