„Roma” Italijoje išsigelbėjo per pridėtą laiką

„Roma“ ir „Sassuolo“ mačas.<br>AP nuotr.

2014-12-06 20:53, atnaujinta 2018-01-19 19:11

Roma“ futbolininkai 14-ajame Italijos „Serie A“ čempionato ture turėjo puikią progą iki minimumo sumažinti atstumą nuo lyderės Turino „Juventus“ komandos, bet turėjo gelbėtis savo aikštėje. „Roma“ 2:2 sužaidė su „Sassuolo“ futbolininkais ir rezultatą išlygino tik per pridėtą laiką.

„Roma“ nuo 50 minutės žaidė dešimtyje, kai D.DeRossi gavo antrąją geltonąją kortelę. Abi jas teisėjas skyrė, nes futbolininkas prilaikė varžovą. Tačiau jau tada S.Zaza buvo atlikęs savo darbą – jis įmušė 15 ir 18 minutėmis.

Skirtumą mažino A.Ljajičius, 78 minutę realizavęs 11 metrų baudinį. O trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę A.Ljajičius pasižymėjo dar kartą ir išgelbėjo „Roma“ klubą – 2:2.

Po minutės S.Vrsaljko iš „Sassuolo“ ekipos gavo antrąją geltonąją kortelę.

Kiti mačai:

Torino“ - „Palermo“ 2:2. J.Martinezas (35), K.Glikas (63)/ L.Rigoni (16), P.Dybala (43).