Per 10 minučių dukart įmušusi „Chievo“ kilo aukštyn

„Chievo“ iškovojo pergalę.<br>AFP/„Scanpix“ nuotr. iš archyvo

Dec 8, 2014, 10:39 PM, atnaujinta Jan 19, 2018, 3:54 PM

Veronos „Chievo“ futbolininkai pradžiugino savo sirgalius, kai iškovojo pergalę per Italijos „Serie A“ čempionato keturioliktojo turo rungtynes. „Chievo“ dukart įmušė per pirmąsias dešimt minučių ir pirmadienį 2:0 nugalėjo „Cagliari“ ekipą.

Nuostabų įvartį „žirklėmis“ įmušė Ricciardo Meggiorini, savo ekipą į priekį išvedęs sužaidus keturias minutes. Po penkių minučių įmušė ir Alberto Paloschi.

Pergalę įsirašęs „Chievo“ klubas išlipo iš iškritimo zonos, o „Cagliari“ į ją nukrito.

Siekdamas pokyčių „Cagliari“ treneris Zdenekas Zemanas panaudojo visus tris keitimus dar antrojo kėlinio starte, tačiau ekipa sugebėjo sukurti vos vieną padorią progą, kurios neišnaudojo kolumbietis Victoras Ibarbo.