Be problemų: „Barcelona“ žvaigždės nušlavė „Elche“ ekipą

„Barcelona“ ir „Elche“ mačas.<br>AP nuotr.

2015-01-09 07:06, atnaujinta 2018-01-16 14:43

Barcelona“ nustūmė į šalį savo ne su žaidimu susijusias problemas ir gerbėjams surengė tikrą šou „Copa del Rey“ aštuntfinalyje, kur įvarčius mušė Lionelis Messi, Neymaras bei Luisas Suarezas. „Barcelona“ savo aikštėje pirmąsias rungtynes prieš „Elche“ fubolininkus laimėjo 5:0.

Šiose rungtynėse L. Messi ne tik įmušė įvartį, bet ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Pirmasis pasižymėjo Neymaras, kuris priėmęs L.Suarezo perdavimą jį pavertė įvarčiu 35 minutę.

Po 5 minučių įmušė ir L.Suarezas.

45-ąją L.Messi stojo prie 11 metrų žymos ir nenuvylė aistruolių, leidęs „Barcelona“ komandai pirmąjį kėlinį laimėti 3:0.

Antrajame kėlinyje jis atliko du rezultatyvius perdavimus – 56 minutę J.Albai, o 59-ąją – Neymarui.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ 2:1 nugalėjo „Granada“ ekipą. „Sevilla“ priekyje atsidūrė 31 minutę, kai įmušė G.Deulofeu. 53 minutę skirtumą padidino K.Gameiro, tačiau per antrąją teisėjo pridėjo laiko situaciją švelnino L.Bangoura.