Anglijoje – H. Kane'o žinia Lietuvai ir žiopla teisėjo klaida

H.Kane'as pakviestas į Anglijos vyrų rinktinę mačui su Lietuvos ir Italijos ekipomis.<br>AP nuotr.

Mar 21, 2015, 4:37 PM, atnaujinta Jan 8, 2018, 2:33 PM

Manchester City“ futbolininkai išliejo apmaudą dėl kapituliacijos iš Čempionų lygos. Manuelio Pellegrini auklėtiniai šeštadienį gavo puikią progą kerštui, kai „West Bromwich Albion“ ekipa praktiškai nuo mačo pradžios žaidė dešimtiese. „Manchester City“ 3:0 sutriuškino Anglijos „Premier“ lygos vidutiniokus.

„Manchester City“ ekipai tai ne tik buvo atsitiesimas po iškritimo iš Čempionų lygos aštuntfinalio, bet reabilitacija po praėjusio turo, kai gėdingai 0:1 nusileido vienai autsaiderių „Burnley“ komandai.

„West Bromwich Albion“ jau antrąją minutę prarado futbolininką, kai teisėjas parodė raudoną kortelę Garethui McAuley. Tiesa, raudoną kortelę turėjo gauti Craigas Dowsonas, nes būtent jis prasižengė, tačiau teisėjas supainiojo žaidėjus. Šeimininkai iškart apgulė varžovų vartus ir jau 27 minutę Wilfriedas Bony užtikrintai smeigė kamuolį į vartų tinklą.

40 minutę pasižymėjo Fernando, kuriam progą dovanojo siaubingai sužaidęs gynėjas. Pastarasis prarado kamuolį ir Fernando tuo pasinaudojo.

78 minutę puikią reakciją pademonstravo Davidas Silva, įvarčiu prisidėjęs prie pergalės.

Šį sezoną toks incidentas, kai arbitras sumaišo žaidėjus, jau buvo įvykęs. Tuomet per „Sunderland“ ir „Manchester United“ dvikovą raudoną kortelę išvydo Wesas Brownas, nors prasižengė Johnas O'Shea.

Žinia Lietuvai

Apie galimybę žaisti viename iš Europos klubų turnyre galvojančiam „Totteham Hotspur“ klubui teko rimtai kovoti su lygos autsaidere. „Hotspur“ 4:3 nugalėjo „Leicester City“, o pergalingu įvarčiu tapo smūgis į savo vartus. Tris įvarčius įmušė į Anglijos vyrų rinktinę pirmą kartą pakviestas Harry Kane'as.

Jis turėtų debiutuoti „Euro 2016“ atrankos rungtynėse su Lietuva kovo 27 dieną.

H.Kane'as pirmąjį įvartį įmušė 6 minutę, o tada pasižymėjo ir 13-ąją. „Leicester City“ atsakė dviem taikliais smūgiais. 38 minutę įmušė J.Vardy, o 50-ąją W.Morganas.

64 minutę H.Kane'ui buvo patikėta realizuoti 11 metrų baudinį. Jis smūgiavo užtikrintai.

85 minutę Jeffery Schluppas nukreipė kamuolį į savo vartus. Tačiau „Leicester City“ 90 minutę ir vėl iki minimumo sumažino skirtumą, kai įmušė Davidas Nugentas.

Tęsia pergalių seriją

Pergalę iškovojo ir kita Čempionų lygos komanda, kuriai teko tarti „sudie“. Londono „Arsenal“ išvykoje 2:1 palaužė „Newcastle United“ futbolininkus ir pratęsė pergalių seriją. Arsene'o Wengero žengia trečioje vietoje su 60 taškų. Vieno taško komandai trūksta iki „Manchester City“ ir keturių iki Londono „Chelsea“ klubo, kuris yra sužaidęs dviem mačais mažiau.

„Arsenal“ didvyriu tapo Olivieras Giroud. Jis du įvarčius įmušė per keturias minutes – 24 ir 28 min.

„Newcastle United“ antrajame kėlinyje skirtumą sumažino, kai 48 minutę kamuolį į vartų tinklą nukreipė M.Sissoko.

Kiti rezultatai:

„Aston Villa“ – „Swansea City“ 0:1. B.Gomis (87)

„Southampton“ – „Burnley“ 2:0. S.Longas (37), J.Schackellis (58 – į savo vartus).

„Stoke City“ – „Crystal Palace“ 1:2. M.Dioufas (14)/ G.Murray'us (41 – 11 m baudinys), W.Zaha (45+2).

„West Ham United“ – „Sunderland“ 1:0. D.Sakho (88).