„Real“ pergalės puošmena – puikus J. Rodriguezo įvartis

„Real“ – „Almeria“.<br>AP nuotr.

Apr 30, 2015, 12:38 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 10:06 AM

Ispanijos futbolo čempionate trečiadienį buvo žaidžiamos 34-ojo turo rungtynės. Madrido „Real“ komanda savo aikštėje 3:0 (1:0) neturėjo vargo su „Almeria“ ekipa.

Nugalėtojus pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė J.Rodriguezas. Svečių gynėjas neutralizavo varžovui skirtą perdavimą, tačiau kamuolys nukrito tiesiai kolumbiečiui J.Rodriguezui. Šiam beliko smūgiuoti į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje į savo vartus kamuolį nukreipė M.Dos Santosas. Trečiąjį šeimininkų įvartį pelnė A.Arbeloa.

Iki čempionato pabaigos liko keturi turai. „Real“ 2 taškais atsilieka nuo turnyro lyderės „Barcelona“ ekipos. Kitas rungtynes karališkasis klubas žais šeštadienį su „Sevilla“, o „Barcelona“ su autsaidere „Cordoba“.

„Real“ – „Almeria“ 3:0. J.Rodriguezas (44), A.Arbeloa (84)./ M.Dos Santosas (49-į savo vartus).