Rezultatą persvėrusiai „Chelsea“ iki titulo liko vos žingsnis

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

Apr 30, 2015, 12:54 AM, atnaujinta Jan 5, 2018, 10:06 AM

Trečiadienį Anglijos futbolo čempionate buvo žaidžiamos 33-ojo turo rungtynės. Čempionato lyderė Londono „Chelsea“ komanda išvykoje 3:1 (0:1) nugalėjo „Leicester“ ekipą.

M.Albrightono įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje suteikė šeimininkams vilties išplėšti penktąją pergalę iš eilės, tačiau jau 48-ąją minutę D.Drogba išlygino rezultatą.

Baigiantis rungtynėms „Chelsea“ kapitonas J.Terry išvedė komandą į priekį, o paskutinėmis minutėmis Ramiresas padėjo tašką.

Pergalę iškovojusi „Chelsea“ antroje vietoje esančią „Manchester City“ komandą lenkia 10 taškų.

Čempionų titulą J.Mourinho treniruojama komanda gali užsitikrinti jau sekmadienį, rungtynėse su „Crystal Palace“.

„Chelsea“ pralaimėjimo nepatyrė nuo sausio 1 dienos.

„Leicester“ – „Chelsea“ 1:3. M.Albrightonas (45)./ D.Drogba (48), J.Terry (79), Ramiresas (83).

Gyvai: nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2024