„Juventus“ šventė: džiaugėsi ir taurės, ir lygos trofėjais

„Juventus“ sužaidė paskutinįjį namų mačą šį sezoną.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

May 24, 2015, 10:38 AM, atnaujinta Nov 26, 2017, 11:03 PM

Du trofėjai kišenėje, bet to nepakanka – Turino „Juventus“ futbolininkai, klubas ir aistruoliai tiki, kad jų komanda gali šį sezoną surinkti Trejybę. Šeštadienį „Juventus“ pergale 3:1 baigė Italijos „Serie A“ pirmenybių dvikovas savo aikštėje. Iki čempionato pabaigos liko dar vienas turas. Savo šalyje Massimiliano Allegri auklėtiniai laimėjo viską – Italijos pirmenybes ir taurę.

Per paskutinįjį mačą Turine buvo ne tik futbolo, bet ir vakarėlio atmosfera. Prieš mačą buvo surengtas paradas su Italijos taure, o po rungtynių – ketvirtąjį kartą iš eilės laimėtas „Serie A“ prizas.

Bet „Juventus“ aistruoliai jau kurį laiką galvoja apie trečiąjį trofėjų – Čempionų lygos titulą. „Juventus“ elitinės lygos finale birželio 6-ąją žais su „Barcelona“.

„Po šio įtempto periodo galėsime pailsėti ir pasidžiaugti. Tris dienas. Tada prasidės pasirengimas svarbiausiam mačui per dvylika metų“, – sakė „Juventus“ kapitonas ir vartininkas Gianluigi Buffonas.

„Juventus“ komanda į priekį išsiveržė dar 13-ąją minutę, kai įmušė R.Pereyra. 50 minutę L.Insigne galėjo išlyginti rezultatą, bet nerealizavo baudinio. Bet jo klaidą pataisė D.Lopezas.

Antrąjį įvartį „Juventus“ komandoje 77 minutę įmušė S.Sturaro, o S.Pepe trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę realizavo 11 metrų baudinį.

„Napoli“ po antrosios teisėjo pridėto laiko minutės prarado M.Britosą, kuriam buvo parodyta raudonoji kortelė už nesportinį elgesį.

Kitose rungtynėse „Genoa“ 3:2 nugalėjo Milano „Inter“.

REPORTERIS: Kaune liftas mirtinai sužalojo moterį