„Sporting“ šešioliktą kartą iškovojo Portugalijos taurę

2014-2015 metų Portugalijos futbolo

„Sporting“ Portugalijos taurę iškovojo po trejų metų pertraukos.<br>AP nuotr.

Jun 1, 2015, 2:37 PM, atnaujinta Nov 25, 2017, 7:34 AM

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:2), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

Lisabonos vienuolikė nuo 15 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Cedrico“, o Bragos futbolininkai po tikslių Edero (16 min. iš 11 m baudinio) ir Rafos Silvos (25 min.) smūgių laimėjo pirmą kėlinį 2:0 ir, atrodė, kad nesunkiai po 49-erių metų pertraukos antrą kartą klubo istorijoje laimės šį trofėjų.

Bet pačioje susitikimo pabaigoje po įvartį Lisabonos komandai pelnė Islamas Slimani (84 min.) bei Fredas Montero (90+2 min.) ir komandoms teko žaisti pratęsimą, per kurį raudona kortelė jau buvo parodyta Bragos ekipos žaidėjui Mauro (115 min.).

Lisabonos „Sporting“ klubui tai buvo 27-as finalinis šio turnyro susitikimas, o Bragos „Sporting“ komanda šio turnyro finale žaidė tik penktą kartą.

Taip pat 16 kartų Portugalijos taurę iškovojo ir „Porto“ futbolininkai, o rekordininke lieka net 25 kartus šalies taurę laimėjusi Lisabonos „Benfica“ vienuolikė.

„Nauja diena“: ką rodo Lietuvoje vykstančios karinės pratybos?