Sulaukęs 43-ejų brazilas Rivaldo grįžo į aikštę

2002 metų pasaulio čempionas Rivaldo toliau tęsia futbolininko karjerą. 43-ejų sulaukęs brazilas vėl pasirodė aikštėje savo šalies antrosios lygos pirmenybėse.

Rivaldo tęsia karjerą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jul 10, 2015, 12:06 PM, atnaujinta Oct 27, 2017, 1:40 AM

Rivaldo yra „Mogi Mirim“ klubo prezidentas, bet apsivilko savo komandos aprangą per rungtynes su „Nautico“ komanda.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir sužinokite visas karščiausias naujienas greičiausiai – tapkite gausios lrytas.lt sportas grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Geriausias 1999 metų pasaulio futbolininkas žaidė nuo pat mačo pradžios, o 68-ąją minutę sėdo ant atsarginių suolo. Netrukus po šio keitimo „Mogi Mirim“ išlygino rezultatą, o likus porai minučių iki pabaigos įmušė ir pergalingą įvartį. Rivaldo komanda pagaliau šventė pirmąją pergalę (2:1) per 11 pastarųjų rungtynių.

„Po 15 mėnesių pertraukos aš vėl pradėjau treniruotis. Ir užteko tik 20 dienų, kad vėl galėčiau žaisti, – džiaugėsi Rivaldo. – Mano pavyzdys turėtų įkvėpti bet kurį jauną futbolininką“.