„Manchester City“ Anglijoje startavo triuškinama pergale

„Manchester City“ futbolininkai triuškinama pergale pradėjo Anglijos čempionato titulo medžioklę. Manuelio Pellegrini auklėtiniai 3:0 sutriuškino „West Bromwich Albion“ komandą ir išvengė tokio nemalonaus starto, koks ištiko Londono „Arsenal“ (pralaimėjo 0:2) ar čempionę Londono „Chelsea“ (sužaidė 2:2).

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2015-08-10 23:56, atnaujinta 2017-10-20 20:04

Dar prieš pertrauką Yaya Toure įmušė du įvarčius (9, 24 min.), o po jos prisidėjo ir Vincentas Kompany, galva kamuolį į vartų tinklą pasiuntęs 59 minutę.

„Manchester City“ komandoje aktyvus buvo ir naujokas Raheemas Sterlingas, bet jis nepasinaudojo savo geriausiu šansu įmušti, kai gavo progą 41 minutę.