„Bayern“ žaidėjams – J.Guardiolos grasinimas nupjauti kiaušinius

Miuncheno „Bayern“ išsigelbėjo UEFA Čempionų lygoje ir per pratęsimą 4:2 įveikę Turino „Juventus“ žengė į ketvirtfinalį. „Bayern“ po pirmo kėlinio savo žiūrovų akivaizdoje atsiliko 0:2 ir pabudo tada, kai to labiausiai reikėjo.

Th.Mulleris išgelbėjo Vokietijos čempionų garbę.<br>AP nuotr.
Th.Mulleris išlygino rezultatą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Vokietijos čempionai išsigelbėjo namuose. Padėjo griežtas Pepo Guardiolos žodis?<br>AP nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 17, 2016, 6:46 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 10:10 AM

73-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis, o jau tiksint paskutinėms rungtynių akimirkoms rezultatą išlygino Thomas Mulleris.

Jis po rungtynių atskleidė, ką žaidėjams per pertrauką tarp kėlinių pasakė ekipos treneris Josepas Guardiola, kad šie taip pakeitė savo žaidimą.

„Jis pasakė, kad nupjaus mums kiaušinius“, – pareiškė Th.Muelleris.

„Bayern“ pratęsime įmušė dar du įvarčius ir eliminavo praėjusio sezono finalininkę.