Tobulas sugrįžimas: Artūras Rimkevičius nukalė pergalę

A.Rimkevičius įmušė pirmąjį sezono įvartį.<br>„FC Stumbro“ nuotr.

Mar 21, 2016, 7:22 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 1:18 AM

Artūras Rimkevičius sugrįžo, sugrįžo ir pergalės į „Stumbro“ stovyklą.  Pirmadienį Kauno derbiu baigėsi 4-asis Lietuvos futbolo A lygos turas. Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) aikštėje susitiko šeimininkė „Kauno Žalgirio“ ir Kauno „Stumbro“ komandos.

Pergalę šventė „Stumbro“ futbolininkai, kurie principinę dvikovą laimėjo 2:1 ir iškovojo pirmuosius tris taškus A lygoje.

Šiose rungtynėse “Kauno Žalgirio“ futbolininkai į priekį išsiveržė 62 minutę, kai įvartį įmušė Tomas Bučma.

Netrukus „Stumbro“ treneris Darius Gvildys į aikštę leido pasiruošimą dėl traumos praleidusį A.Rimkevičių, kuris praėjusį A lygos sezoną rezultatyviausių žaidėjų sąraše buvo trečias (įmušė 20 įvarčių).

72 minutę tai davė vaisių. A.Rimkevičius veržėsi vartų link kairiuoju atakos kraštu ir smūgiavo. Vartininkas smūgį atrėmė, bet kamuolys krito prie pat vartų linijos, kur stovėjo Tomas Snapkauskas. Jis ataką užbaigė šaltakraujiškai.

84 minutę Andrius Velička nuvylė aistruolius. Veteranas mėgino realizuoti 11 metrų baudinį, bet jo smūgį atrėmė Evanas Ridley.

Jau kitoje atakoje A.Rimkevičius sužaidė meistriškai, kai netoli jo atsidūrė atšokęs kamuolys. Jo įvartis leido švęsti eprgalę.