Nuo dar vieno antausio „ManUtd“ negelbėjo ir brangiausias futbolo paauglys

Jose Mourinho treniruojamas „Manchester United“ klubas pastaruoju metu susiduria su sunkumais – praėjusią savaitę patirtas pralaimėjimas Mančesterio derbyje, suklupta ir Europos lygoje. Sekmadienį jie bandė reabilituotis „Premier“ lygos penktajame ture, bet gavo dar vieną antausį – šį kartą Votfordo mieste.

J.Zuniga.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 18, 2016, 4:00 PM, atnaujinta May 12, 2017, 5:20 PM

Čia juos priėmė Giedriaus Arlauskio „Watford“, kuri privertė Mančesterio komandą suklupti trečią kartą iš eilės – 3:1 (1:0).

G.Arlauskis nebuvo registruotas rungtynėms.

„Watford“ pirmavo, kai pirmajame kėlinyje pasižymėjo Etienne'as Capoue (34 min.).

Padėtį ištaisė ir rezultatą išlygino aštuoniolikmetis „ManUtd“ talentas – Marcusas Rashfordas, nuginklavęs varžovų vartus 62-ąją minutę.

Beje, prieš šias rungtynes pasirodė pranešimai, kad M.Rashfordas netrukus taps brangiausiai apmokamu pasaulio futbolo žaidėju, kuriam dar nėra 19 metų.

Skelbiama, kad puolėjui pasiūlyta nauja sutartis, pagal kurią jis kiekvieną savaitę uždirbs kiek daugiau nei 58 tūkst. eurų.

Tačiau 83-ąją minutę Davidas de Gea dar kartą traukė kamuolį iš savo vartų – pasižymėjo Juanas Zuniga.

Galutinį tašką per pridėtą laiką padėjo Troy'us Deeney – jis realizavo 11 m baudinį po Wayne'o Rooney pražangos.

Po šio pralaimėjimo Mančesterio komandą su devyniais taškais liko šeštoje vietoje, bet dar gali nusiristi iki septintosios, nes savo mačo nežaidė „Tottenham Hotspur“.

„Watford“ futbolininkai su septyniais taškais pakilo į devintąją vietą.

Čempionate pirmauja „Manchester City“ komanda, laimėjusi visas penkerias rungtynes ir turinti 15 taškų.