Ispanijoje „Barcelona“ barstė taškus, o C. Ronaldo sudaužė „Atletico“ gynybą

„Real“ šventė pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rungtynių akimirkos<br>AFP\Scanpix
„Barcelona“ neįveikė „Malaga“ ekipos<br>AFP/Scanpix
Daugiau nuotraukų (10)

2016-11-19 17:45, atnaujinta 2017-04-17 12:58

Ispanijoje užfiksuotas netikėtumas – „Barcelona“ namų stadione nesugebėjo įveikti mažumoje likosios „Malaga“ ekipos ir prarado svarbius taškus. 12-ojo turo mačas pasibaigė lygiosiomis 0:0, nors „Barcelona“ kamuolį kontroliavo net 80 procentų laiko.

Katalonijos komanda nuo pirmųjų minučių turėjo žaidimo kontrolę savo rankose, tačiau atakų užbaigti tiksliu smūgiu jiems taip ir nepavykdavo. 68-ają mačo minutę „Malaga“ gynėjas Diego Llorente prieš save išvydo raudoną kortelę, todėl ekipai rungtynes teko užbaigti aikštėje turint vienu žaidėju mažiau.

Nepaisant to, per likusį laiką Barselonos ekipa tiksliai pasiųsti kamuolio į vartus nesugebėjo, o 97-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas ir dar vienas „Malaga“ futbolininkas Juanas Carlosas.

Iš viso atlikusi net 22  smūgius vartų link, „Barcelona“ turėjo pripažinti lygiąsias.

Katalonų kluptelėjimu pasinaudojo Madrido „Real“, kurie derbyje net 3:0 sutriuškino Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo – 23, 71 ir 77 minutėmis.

Po šios pergalės „Real“ su 30 taškų išliko lyderiu, „Barcelona“ su 26 – antra, „Atletico“ su 21 tašku – penktas.