UEFA Čempionų lyga: Dortmunde galima buvo išprotėti nuo įvarčių – jų krito net 12

„Borussia“ ir „Legia“ mače lijo įvarčiais<br>AP nuotr.
CSKA ekipa nepralaimėjo, tačiau prarado galimybes tęsti kovą UEFA čempionų lygoje.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Nov 22, 2016, 8:00 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 8:11 AM

UEFA Čempionų lygos turnyre antradienį anksčiausiai buvo sužaistos pirmosios E grupės 5-ojo turo rungtynės tarp Maskvos CSKA ir Lėverkuzeno „Bayer“ klubų. Nors abiem ekipoms reikėjo pergalės, mačas baigėsi 1:1 (0:1). Tačiau įspūdingiausias mačas įvyko Dortmunde, kur vietos „Borussia“ F grupės mače santykius aiškinosi su lenkų „Legia“. Šiose rungtynėse pelnyta šį sezoną rekordiškai daug įvarčių – net 12, o vokiečiai įveikė Varšuvos klubą 8:4 (5:2).

CSKA ir „Bayer“ akistatoje vokiečiai ilgą rungtynių laiką pirmavo, tačiau rusai sugebėjo išlyginti rezultatą ir Lėverkuzeno ekipa prarado itin svarbius tris taškus – klubai pasidalijo po tašką.  CSKA po lygiųjų prarado visus šansus patekti į Čempionų lygos aštuntfinalį.

16-ąją minutę svečius iš Vokietijos į priekį išvedė Kevinas Vollandas, puikiai įkirtęs į baudos aikštelę po Kevino Kamplo perdavimo.

Rusai per likusį pirmojo kėlinio laiką buvo pavojingi ir turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau Berndo Leno nuginkluoti taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje CSKA ir toliau demonstravo agresyvų žaidimą, tačiau tik 76-ąją minutę pasiekė užsibrėžto tikslo – 11 metrų baudinį realizavo ir rezultatą išlygino Bibras Natcho.

F grupės grupės rungtynėse Dortmundo „Borussia“ ir Varšuvos „Legia“ gerbėjams surengė nepamirštamą šou – mače krito net 12 įvarčių ir tai yra absoliutus įmuštų įvarčių per vienerias rungtynes Čempionų lygos rekordas. Tiesa, tragiškai jis pasibaigė lenkų ekipai, kuri pralaimėjo 4:8. Traumą ilgai besigydęs Marco Reusas sugrįžo į rikiuotę ir iš karto pelnė tris įvarčius, o Shinji Kagawa pridėjo du.

Kitose šios grupės rungtynėse Madrido „Real“ turėjo sunkumų išvykoje su pirmąja Cristiano Ronaldo ekipa – Lisabonos „Sporting“. Raphaelis Varane pirmajame kėlinyje išvedė svečius į priekį, tačiau 80-ąją minutę „Sporting“ realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą. Vis dėlto po keitimo aikštėje pasirodęs Karimas Benzema 87 min. atnešė pergalę „Real“ ekipai.

Po šio etapo vietas Čempionų lygos aštuntfinalyje jau užsitikrino „Monaco“ ekipa,  Lėverkuzeno „Bayer“, Dortmundo „Borussia“, Madrido „Real“, Turino „Juventus“ ir „Leicester City“.

Rezultatai:

E grupė

CSKA – „Bayer“ 1:1 (0:1).

16 min. K.Vollandas (0:1).

76 min. B.Henrichsas (1:1)

„Monaco“ – „Tottenhem Hotspur“  2:1 (0:0).

11 min. R.Falcao neįmušė 11 metrų baudinio.

48 min. D.Sidibe (1:0).

52 min. H.Kane'as (1:1)

53 min. T.Lemaras (2:1).

F grupė

Dortmundo „Borussia“ – Varšuvos „Legia“ 8:4 (5:2)

10 min. A.Prijovičius (0:1).

17 min. S.Kagawa (1:1).

18 min.  S.Kagawa (2:1).

20 min. N.Sahinas (3:1).

24 min. A.Prijovičius (3:2).

30  min. O.Dembele (4:2).

33 min. M.Reusas (5:2).

52 min. M.Reusas (6:2).

57 min.  M. Kucharczykas (6:3).

81 min. 81 min.  F. Passlackas (7:3).

83 min. N.Nikoličius (7:4).

90 min. M.Reusas (8:4).

Lisabonos „Sporting“ – Madrido „Real“ 1:2 (0:1).

29 min. R.Varane (0:1).

80 min. A.Silva (1:1)

87 min. K.Benzema (1:2).

G grupė

Kopenhagos „Kobenhavn“ – „Porto“ 0:0 (0:0).

„Leicester City“ – „Club Brugge“ 2:1 (2:0).

5 min. S.Okazakis (1:0).

30 min. R.Mahrezas (2:0, 11m baudinys)

52 min. J. Izquierdo (2:1).

H grupė

Zagerbo „Dinamo“ – Liono“Olympique“ 0:1 (0:0).

72 min. A.Lacazette (0:1). „Sevilla“ – Turino „Juventus“ 1:3 (1:1).

9 min. N.Pareja (1:0).

45 min. C.Marchisio (1:1, 11m baudinys)

84 min. L.Bonucci (1:2).

90 min. M.Mandžukičius (1:3).