UEFA Čempionų lyga: pirmame aštuntfinalio mūšyje „Barcelona“ nužudyta – ji pralaimėjo 0:4

Laukimas baigėsi. Antradienio vakare startavo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas, o jį pradėjo įdomios dvikovos Portugalijoje bei Prancūzijoje, kuriose santykius aiškinosi „Benfica“ su „Borussia“ ir PSG su „Barcelona“. Ir po pirmųjų kėlinių įmušti buvo du įvarčiai, o jie abu krito Paryžiuje  - prancūzų ekipa pirmavo prieš galingąją „Barcelona“ net 2:0. Tačiau tai buvo ne pabaiga – Paryžiaus klubas ir antrame įmušė tiek pat ir baigė Barselonos miesto klubo triuškinimą 4:0. Taip skausmingai „Barcelona“ Čempionų lygoje dar nebuvo pralaimėjusi.

AFP nuotr.
AFP nuotr.
PSG ekipa netikėtai lengvai pirmavo prieš „Barcelona“ 3:0.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Feb 14, 2017, 9:31 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 2:22 AM

Pirmasis įvartis į ispanų superkomandos vartus krito 18 minutę. Prie baudos aikštelės linijos svečiai prasižengė prieš Julianą Draxlerį, o prie kamuolio stojęs A.Di Maria buvo negailestingas ir meistriškai pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą. Argentinietis taip puikiai pažymėjo savo gimtadienio dieną.

40 minutę PSG padvigubino savo persvarą. L.Messi prarado kamuolį aikštės viduryje, o paryžiečiai kontratakoje visiškai pranoko oponentus – J.Draxleris baudos aikštelėje smūgiavo pažeme į apatinį kairįjį vartų kampą ir tai padarė tiksliai.

Trečiasis įvartis taip pat krito po ispanų klaidos aikštės viduryje – šeimininkai nuskuodė į kontrataką ir A.Di Maria iš už baudos aikštės galingu smūgiu į tolimą vartų nuginklavo „Barcelona“ vartininką.

Kai iš aikštės pakeitus pasitraukė A.Di Maria, jo vietą įvarčių mušėjų sąraše perėmė Eidisonas Cavani – jis pelnė puikų ketvirtą įvartį ir užbaigė galimas kalbas apie šios poros laimėtoją.

Paryžiaus klubas į vartus smūgiavo 12 kartų, o svečiai – vos penkis.

Kitame mače Lisabonos „Benfica“ namuose 1:0 privertė pasiduoti Dortmundo „Borussia“ komandą. Rungtynių didvyriu tapo Konstantinos Mitroglou, lemiamą įvartį pelnęs 49-ąją minutę. Vokiečiai dar turėjo puikią galimybę pasiekti bent lygiąsias, tačiau Pierre'as-Emerickas Aubameyangas 58-ąją min. nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 8 dieną Barselonoje ir Dortmunde.

Rezultatai

Lisabonos „Benfica“ – Dortmundo „Borussia“ 1:0 (0:0).

49 min. K.Mitroglou (1:0).

Paryžiaus PSG – „Barcelona“ 4:0 (2:0).

18 min. A.D. Maria (1:0).

40 min. J. Draxleris (2:0).

55 min. A.D. Maria (3:0).

72 min. E.Cavani (4:0).