Įspūdinga: Brazilijos rinktinės pergalę lėmė trys Lietuvoje žaidusio saugo įvarčiai

Paulinho vedami brazilai nukovė Urugvajų.<br>AFP/“Scanpix“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

BNS inf.

Mar 24, 2017, 7:46 AM, atnaujinta Apr 7, 2017, 8:36 AM

Pietų Amerikos žemyno atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą sužaistos visos ketverios 13-ojo turo rungtynės. Įspūdingą pergalę prieš Urugvajų pasiekė Brazilijos rinktinė, o argentiniečiai išvargo 3 taškus prieš Čilę.

Turnyro lentelės lyderių dvikovoje Montevidėjuje šeimininkai pirmieji pasižymėjo įvarčiu, tačiau po Paulinho šou Brazilijos rinktinė 4:1 (1:1) parbloškė Urugvajų.

Atraminis brazilų saugas, rungtyniaujantis Kinijos čempionate, mušė įvarčius 19, 52 ir 90 minutėmis ir pasiuntė urugvajiečiųs į nokautą. Pirmasis dar 9-ąją minutę pasižymėjo Edinsonas Cavani, o ketvirtą brazilų įvartį 74-ąją minutę pelnė Neymaras.

28 metų saugas Paulinho, kuris 2006-2007 m. žaidė „Vilniaus“ klube Lietuvos čempionate, iki šiol rinktinėje buvo pelnęs tik 6 įvarčius.

Su 30 taškų iš 39 galimų brazilai saugiai įsitaisė pirmoje atrankos vietoje, 7 taškais lenkdami būtent Urugvajų.

Kitose rungtynėse Buenos Airėse vietinių širdingai palaikoma Argentinos rinktinė išplėšė itin svarbią pergalę 1:0 (1:0) prieš „Copa America“ čempionę Čilę.

Vienintelį įvartį 16-ąją minutę 11 metrų baudiniu pelnė Lionelis Messi.

Po pergalės šeimininkai turnyro lentelėje pakilo į trečiąją vietą, nustumdami čiliečius į šeštąją.

Paragvajaus futbolininkai namuose iškovojo pergalę 2:1 prieš Ekvadoro rinktinę, o Venesuelos ekipa namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su Peru.