„Bayern“ klube – įsiūčio lavina: žodžiais tiesiog talžė teisėją

Futbolo teisėjas iš Vengrijos Viktoras Kassai visą gyvenimą atsimins šį Čempionų lygos ketvirtfinalį. Dar niekada šis arbitras nesulaukė tiek daug ir tokios nuožmios kritikos, kuri gali pakeisti ir jo karjerą.

Po "Bayern" pralaimėjimo teisėją griežtai kritikavo ir treneris, ir patys žaidėjai.<br>lrytas.lt montažas.
„Real“ ir „Bayern“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Per rungtynių pertrauką policija turėjo raminti „Bayern“ sirgalius.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Apr 19, 2017, 7:42 AM, atnaujinta Apr 21, 2017, 8:50 PM

Bet Miuncheno „Bayern“ futbolininkai ir treneris galvoja ne apie V.Kassai jausmus, o rungtynes, po kurių teks tik iš šalies stebėti Čempionų lygą.

Kritikavo ir „Bayern“, ir „Real“ vairininkai

Antradienį atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Madrido „Real“ per pratęsimą 4:2 sumušė dešimtiese likusią Miuncheno „Bayern“ komandą. Šią porą sirgaliai mielai būtų matę finale, bet „Real“ bendru rezultatu 6:3 pateko į pusfinalį, o Vokietijos galiūnams beliko svaidytis žaibais.

„Prieš šias rungtynes apsvarstėme viską, kas gali nutikti, išskyrus teisėją. Šitaip tiesiog negalima nulemti pusfinalio komandos. Tokiame lygyje tokie dalykai neturėtų nutikti. Teisėjas veikiausiai nebuvo pasiruošęs šioms rungtynėms, – sakė Carlo Ancelotti. – Nemanau, kad „Real“ turėjo įtakos jo darbui, tiesiog patys teisėjai dirbo blogai. Dar niekada nebuvau taip už vaizdo pakartojimo technologiją.“

V.Kassai kritikos sulaukė ir iš kitos stovyklos. Madrido „Real“ šventė pergalę, o Cristiano Ronaldo per abu susitikimus su „Bayern“ įmušė net penkis įvarčius, tačiau Zinedine'as Zidane'as sutiko, kad V.Kassai atsakomajame mače dirbo prastai.

„Real“ treneris sutiko su C.Ancelotti, kad V.Kassai darbą reikėtų vertinti „neigiamai“.

Apkaltino „Bayern“ nužudymu

Bet tikrosios ugnies V.Kassai sulaukė ne iš C.Ancelotti. „Bayern“ direktorius Karlas Heinzas Rummenigge apkaltino vengrą „nužudžius rungtynes“.

„Tai – neįtikėtinai emocionalus spektaklis. Galima pagirti abu klubus. Mūsų komanda padarė viską ir to neturėtume užmiršti. Matėme nuostabų futbolą, bet teisėjas mūsų sąskaita priėmė keletą labai prieštaringų sprendimų. Teisėjas tapo mūsų žudiku“, – kalbėjo legenda.

O ne kartą aikštėje piktai į V.Kassai žiūrėjęs Arjenas Robbenas teisėją apkaltino „vagyste“.

„Gėda, nes matėme labai nuostabias rungtynes. Visas pasaulis matė dvi galingas komandas, kurios žaidė puikiai. Bet tokias rungtynes nulėmė kertiniai teisėjo sprendimai. Nemėgstu kalbėti apie teisėjų darbą, nes visada turi žiūrėti į save, tačiau šiuo atveju tai nebuvo viena klaida. Jų buvo daugiau ir tai kertiniai sprendimai, kurie ir nulėmė baigtį“, – piktinosi A.Robbenas.

„Tokio teisėjo Čempionų lygoje neturėjo būti“

Šiose rungtynėse Sergio Ramosas įsimušė į savuosius vartus, o C.Ronaldo kartą pasižymėjo iš nuošalės, tačiau svarbiausiu momentu tapo V.Kassai sprendimas 84 minutę parodyti antrą geltoną kortelę Arturo Vidaliui.

„Kai Čempionų lygoje susitinka dvi tokios komandos, tokia vagystė neturėtų nutikti“, – po rungtynių sakė A.Vidalis.

O klausimą apie vaizdo pakartojimo technologijos panaudojimą Thiago išliko konservatyvus ir pirštu dūrė į V.Kassai.

„Nereikia kalbėti apie pakartojimus. Paprasčiausiai čia neturėtų būti tokių nekvalifikuotų teisėjų. Jis padarė klaidų, kurios tiesiog nėra Čempionų lygos lygio“, – kalbėjo jis.

„Dovanėlės“ V.Kassai sulaukė ir iš Francko Ribery, kuris savo pykčiui išlieti panaudojo socialinį tinklą „Instagram“.

F.Ribery dalinosi dvejų C.Ronaldo stopkadrų nuotraukomis, kuriose buvo nubrėžta kreiva linija, taip „įrodanti“, kad portugalas nebuvo nuošalėje.

O tada jis pridūrė ir žinutę: „Vieneri metai sunkaus darbo. Ačiū, teisėjau. Bravo!“