Čilės futbolininkai gavo vaizdo peržiūros sistemos smūgį, bet vistiek laimėjo

FIFA Konfederacijų taurės turnyro B grupės pirmosiose rungtynėse sekmadienį Čilės futbolininkai Maskvos „Spartak“ stadione 2:0 (0:0) įveikė Kamerūno rinktinę, nors kamuolys triskart buvo atsidūręs afrikiečių vartuose.

A.Vidalio įvartis.<br> AP nuotr.
 Čilės įvartis nebuvo įskaitytas.<br> AP nuotr.
 AP nuotr.
 AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2017-06-18 22:54, atnaujinta 2017-06-18 23:00

Ledus pralaužė Arturo Vidalio smūgis galva po perdavimo iš kairiojo krašto 81-ąją min.

Kamerūnas turėjo dešimt minučių, kad išvengtų pralaimėjimo, tačiau afrikiečių atakos buvo atremtos, o 92-ąją min. po čiliečių kontratakos. Eduardo Vargasas į tuščius vartus įmušė antrą įvartį.

Šis įvartis jam tapo kompensacija už nusivylimą dėl neįskaityto pirmojo įvarčio.

Pirmojo kėlinio pabaigoje 45-ąją min. po derinio ir E.Vargaso smūgio čiliečiai irgi surengė išraiškingą įvarčio šventimo ceremoniją, tačiau netrukus buvo nuvilti.

Turnyre taikoma vaizdo peržiūros sistema nustatė, kad kamuolį gaudamas E.Vargasas buvo arčiau vartų nei nei varžovų gynėjai, todėl įvartis neįskaitytas dėl nuošalės.

Tai sukėlė didžiulį čiliečių nusivylimą ir atvėrė naują puslapį oficialių varžybų istorijoje – nuo šiol džiaugtis reiktų tik sulaukus patvirtinimo.

Panašu, kad tokia naujovė gerokai pakeis futbolininkų elgesį ir apmalšins emocijų protrūkius. Arba teks stebėti, kaip po jų reiškiamas nusivylimas.

Eidami į drabužinę čiliečiai po pirmojo kėlinio atvirai reiškė priekaištus teisėjui, kuris  atsimušinėjo gestais rodydamas ekraną.

B grupėje dar žaidžia Australijos ir Vokietijos rinktinės, kurios susikaus pirmadienį.