Cristiano Ronaldo sugadino Rusijos futbolo rinktinei ir jos vartininkui šventę

2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato rengėja Rusija trečiadienį vakare žaidė antrąsias Konfederacijų taurės turnyro rungtynes, o rusų oponentais buvo Cristiano Ronaldo vedama Europos čempionė Portugalijos rinktinė. Ir portugalai nuliūdino ne tik Rusijos rinktinę bei į Maskvos „Spartak“ stadioną susirinkusius sirgalius, bet ir 100-ąjį mačą nacionalinėj komandoje sužaidusį vartininką Igorį Akinfejevą. 31-erių vartų sargas dar pirmojo kėlinio pradžioje praleido įvartį po C.Ronaldo galva smūgiuoto kamuolio, o Rusija nusileido 0:1 (0:1)

Portugalija Konfederacijos taurėje įveikė Rusiją<br> AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2017-06-21 19:52, atnaujinta 2017-06-21 20:11

Vienintelis įvartis šiame mače  krito 8 minutę, kai po tolimo perdavimo į baudos aikštelę rusų gynėjas Fiodoras Kudriašovas suklydo ir C.Ronaldo, pakišęs savo galvą, nukreipė kamuolį į vartus.

Tai jau buvo trečiasis C.Ronaldo įvartis per visą karjerą rusų komandai - 2004 metais jis su portugalais sutriuškino Rusiją 7:1 bei pelnė du įvarčius. Be to, Portugalijos futbolo žvaigždė pelnė trečiadienį 603 įvartį karjeroje ir pagal statistiką įvartis-perdavimas pasiekė 800-jį tašką.

Po dviejų turų A grupėje grupėje Portugalija turi 4 taškus, Rusija – 3. Kitose grupės rungtynėse trečiadienį susitiks Meksikos (1 tšk.) ir Naujosios Zelandijos (0 tšk.) komandos.

Tačiau jau aišku, kad viską šioje grupėje - patekimą į turnyro pusfinalį - lems paskutinis turas, kuriame Portugalija kovos su Naujaja Zelandija, o Rusija - su Meksika.