Meksika pamokė rusus ir neleido šiems žengti į kitą Konfederacijų taurės etapą

Rusijoje tęsiasi Konfederacijų taurės turnyras. Po šeštadienio vakarą įvykusių kovų paaiškėjo pirmieji pusfinalių dalyviai. Jais tapo Meksikos ir Portugalijos rinktinės.

Meksika žengė į konfederacijų taurės pusfinalį<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Meksika žengė į kitą Konfederacijų taurės etapą<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2017-06-24 19:59, atnaujinta 2017-06-24 22:55

Meksika paskutinėse grupės rungtynėse rezultatu 2:1 nukovė turnyro šeimininkę Rusiją. Nors šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po 25-ąją minutę pelnyto įvarčio, meksikiečiai davė greitą atsaką ir jau 30 rungtynių minutę rezultatą išlygino.

Nors centrinės Amerikos atstovams būtų pakakę lygiųjų, jie antrajame kėlinyje (52min) pelnė antrąjį įvartį ir taip užtikrintai žengė į kitą etapą.

Kitose grupės rungtynėse portugalai 4:0 nepaliko jokių vilčių nė vienos pergalės taip ir neiškovojusiai Naujajai Zelandijai.

Savo varžovus komandos sužinos, kai bus sužaistos kitos dvi paskutinės pirmojo etapo rungtynės.