Legendiniam Olandijos klubui – skausmas: užsivėrė durys į žaidimą Europoje

Ketvirtadienį baigėsi atrankos į Europos lygą rungtynės. Į turnyrą pateko „AC Milan“ ir Liverpulio „Everton“ klubai. Pirmą kartą per daugiau nei 50 metų Europos turnyre nežais Amsterdamo „Ajax“.

"Ajax" klubas po penkiasdešimties metų pertraukos nepateko į Europinį turnyrą<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 25, 2017, 12:31 AM

Amsterdamo „Ajax“ nesugebėjo įveikti „Rosenborg“ klubo ir po pralaimėjimo 2:3 iškrito iš turnyro. Pirmose rungtynėse Amsterdame pergalę 1:0 šventė Norvegijos klubas.

Amsterdamo klubas Europos turnyre nežais pirmą kartą nuo 1965 metų.

„AC Milan“ jau pirmose rungtynėse šventė triuškinančią pergalę 6:0 prieš „Shkendija“ klubą iš Makedonijos. Atsakomosiose rungtynėse Milano klubas nugalėjo 1:0. Pergalingą įvartį įmušė Patrickas Cutrone.

Po pergalės 2:0 namuose Liverpulio „Everton“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Splito „Hajduk“ ir pateko į pagrindinį turnyrą.

Įvarčiu pasižymėjo klubo naujokas Gylfis Sigurdssonas. Kroatijos klubui įvartį pelnė Josipas Radoševičius.